sobota, 25 lutego 2012

Rozdział 3

            Louis wrócił do domu zamyślony i nieobecny. O mało nie przejechał staruszki na przejściu dla pieszych. Na szczęście w porę się zorientował, że musi się zatrzymać. Jego myśli krążyły wokół Jennifer. Był zły, że nie pozwoliła sobie pomóc. Przecież mogła pojechać z nim i wszystko byłoby w porządku. Martwił się. Podał Mary swój numer telefonu w razie czego. Obiecał sobie, że uda mu się ją uwolnić. Była jedynie przypadkową dziewczyną, ale zmieniła nieco jego nastawienie do swoich problemów. Zrozumiał, że są na świecie ludzie borykający się z gorszymi rzeczami. Na przykład Jennifer, którą życie zmusiło do prostytucji. Po przekroczeniu progu od razu skierował się do kuchni. Otworzył lodówkę i wyciągnął z niej piwo. W domu wydawało się nie być nikogo. Cisza była tu obca dlatego stwierdził, że chłopcy gdzieś wyszli. Kiedy wszedł do salonu jego przypuszczenia nie do końca się potwierdziły. Na kanapie Harry i Agatha nie szczędzili sobie czułości. Zmierzył ich spojrzeniem i usiadł na fotelu. Wszystko dookoła przypominało mu o chwilach spędzonych z Eleanor. Cholerni tęsknił. Gdyby nie fakt, że nigdy go nie kochała chciałby jej wybaczyć, znów ją przytulić. Zdawał sobie jednak sprawę z tego, że to wszystko minęło. Rozdział noszący jej imię został zakończony. Obecnie czuł się fatalnie. Z jednej strony uparta Jennifer, a drugiej miłość do Eleanor. Czuł, że wszystko wymyka mu się z pod kontroli. Wiedział, że jego uczucie minie, ale musiał dać sobie czas. Otworzyć się na nowe kontakty. Stwierdził jednak, że najpierw załatwi sprawę z Jennifer, a następnie zajmie się sobą. Tak wydawało się mądrzej.
- Louie, co się dzieje? – zapytał Hazza, ale Lou nie odpowiedział
- Martwimy się o ciebie. – powiedziała dziewczyna
- Nie macie powodów, jest w porządku. – powiedział i upił łyk piwa – Jestem po prostu trochę zmęczony.
- To może idź odpocznij. – doradzała mu
- Nie, dam radę. Zresztą, ostatnio i tak cierpię na bezsenność.
Harry czuł, że Lou się zmienił. Nie był taki sam. Wszystko co mówił nie zawierało emocji. Nie poznawał go. Nie robił już scen zazdrości, nie przychodził się przytulić. Stawał się całkiem obcy. Wszyscy starali się mu pomóc, ale on tego nie chciał. Mówił, że sam sobie z tym poradzi. Jego chwilowy kryzys nie wpływał na pracę. Dalej dawał z siebie wszystko, bo tego od niego wymagano. Hazza chciał go jakoś pocieszyć, ale sam nie popierał jego decyzji. Uważał, że Eleanor popełniła błąd, ale nikt nie jest nieomylny. Lubił ją, więc chciał przekonać Louisa do zmiany zdania. Jednak bezskutecznie.
- Pójdę z tobą i cię ululam do snu, co ty na to? – zapytał Harry
- Wolałbym wspólny prysznic. – wysilił się na uśmiech
- Czyli jeszcze nie jest z tobą aż tak źle. – ucieszył się Harold i podszedł go przytulić
- Powinnam chyba być zazdrosna. – zamyśliła się Agatha
- Ty masz go cały czas, a ja tylko od czasu do czasu. Nie bądź taka. – zbulwersował się Lou
- Spokojnie. – zaśmiał się Hazza – Idę wziąć kąpiel, idzie ktoś ze mną? – uniósł brew
- Damy mają pierwszeństwo. Mną się zajmiesz jak Agatha pójdzie spać. – Lou uśmiechnął się lekko
- Idź sam, ja sobie wyjaśnię co nieco z Panem Tomlinsonem. – spojrzała szyderczo
- Bój się Boo Bear, ona gryzie. – powiedział Hazza i opuścił pomieszczenie
W salonie przez chwilę panowała cisza. Louis cieszył się, że jego Hazzuś trafił na taką dziewczynę. Była ładna, miła, zabawna, szczera, zawsze uśmiechnięta. Nie dąsała się, ani nie robiła wielkich scen zazdrości. Poznali się pewnego dnia w klubie, gdzie była kelnerką. Pech chciał, że przez pijanego Harolda straciła pracę. Agatha bardzo go nie lubiła. Uważała, że jest kolejnym rozpuszczonym gwiazdorem. Harry poczuł się zobowiązany wynagrodzić jej straconą pracę więc zaprosił ją na kolację. Oczywiście na początku odmówiła, ale Liam ma gadane, więc dała się namówić. Z biegiem czasu spotkania stawały się coraz częstsze, a potem zostali parą. Kiedy skończyły jej się oszczędności musiała opuścić swoje mieszkanie i zamieszkała w domu chłopców. Nikt nie miał z nią problemów. Może dlatego, że zawsze miała coś do powiedzenia i nie były to puste słowa? Tak, można powiedzieć, że była jedną z niewielu dziewczyn Harrego, które można zaakceptować. Jeżeli chodzi o wygadanie się to tez potrafiła słuchać, a nawet zdarzyło jej się zabłysnąć jakimś wspaniałym pomysłem.
- Harrego nie ma, więc przestać wciskać mi kity o zmęczeniu, Tomlinson. – spojrzała na niego wkurzona
- Po co chcesz wiedzieć? – spytał nadal pijąc piwo
- Chcę ci pomóc kretynie. Wydaje mi się, że tu nie chodzi o Eleanor. Mów co ci leży na żołądku. – naciskała
- Ale pod warunkiem, że nikt się nie dowie. Szczególnie Harry. – zaakcentował
- W porządku. To będzie tajemnica. – puściła mu oko
Louis zaczął od dnia w którym Eleanor go zdradziła. Opowiedział jej o wizycie w Paradise i o poznaniu Jennifer. Następnie poznał Agathę z jej historią. Słuchała wszystkiego dokładnie bez zbędnych komentarzy. Wiedziała, że problem Louisa miał głęboki korzeń.
- Lubisz ją. – stwierdziła
- Nom. – spojrzał w przestrzeń
- Porozmawiaj z jej przyjaciółką. Może ona wie co można zrobić żeby jej pomóc? Louis nie możesz się poddawać. Ta dziewczyna jest po prostu uparta, ale dla jej dobra powinieneś cos zrobić. Nie siedź jak ten kołek tylko działaj. – stwierdziła bezpośrednio
- Ale ona mnie znienawidzi. Nie wiesz jaka jest. Myśli, że jest najmądrzejsza i poradzi sobie. Myli się, ja wiem, że sobie nie poradzi. Muszę pogadać z Mary, ale to jutro. – wyciągnął telefon, aby napisać smsa do blondynki.
- Cieszę się, że poznałeś nową dziewczynę. – powiedziała mając nadzieję, że dzięki niej Lou zapomni o Eleanor
- Wiem co masz na myśli Agatha, ale ja nadal kocham Eleanor. Nie licz na to, że Jennifer to zmieni. Chce jej jedynie pomóc. – odrzucił poirytowany
Tak było. Nie chciał patrzeć na to, co dzieje się z Jen. To pozwoliło mu na jakiś czas zapomnieć o jego sytuacji uczuciowej. Agatha była naprawdę miła, ale swoje nadzieje mogła zachować dla siebie. Poszedł do swojego pokoju trochę wkurzony. Wziął prysznic i odczytał wiadomość od Mary.
„Cześć. Jennifer mnie zabije jak się dowie, ale musze Ci coś powiedzieć. Od kiedy wyszedłeś cały czas ryczy. Nie wiem o co Wam poszło, ale ogarnij to. Jeżeli chcesz pogadać to przyjedź o 8:00. Jen zazwyczaj śpi o tej godzinie. Mary.”
Louis odłożył telefon i postanowił położyć się wcześniej spać. Mimo szczerych chęci nie mógł zasnąć. Pokierował się do łazienki i wyciągną z szafki tabletki na sen. Czasem miał takie dni, że zaśniecie sprawiało mu problem dlatego zaopatrzył się w nie. Popił je wodą i wrócił do łóżka. Tym razem jednak poskutkowało. Po dwudziestu minutach zasnął.
            Rano obudziły go promienie słońca. Przeklął w duchu, że zapomniał zasłonić rolet. Wstał i spojrzał na zegarek. Była 8:30.
- Zaspałem, cholera! – przeklął głośno
Szybko pobiegł do szafy wywalając z niej ciuchy. Znalazł coś czystego i skierował się na dół. Umył zęby i wybiegł z domu jak poparzony. Miał szczęście, że wszyscy spali. Szybko odpalił samochód i pojechał w stronę swojego celu. Po dziesięciu minutach był na miejscu. Wbiegł szybko do środka widząc dziewczyny sprzątające bar. Blondynka wycierała blat. Podszedł do niej nieogarnięty.
- Przepraszam za spóźnienie. – powiedział poważnie
- W porządku, Jennifer jeszcze śpi. Chodź. – zaprowadziła go do osobnego pokoju
- Powiedz mi co mogę zrobić. – wycedził na wejściu
- Po pierwsze pogadać z Hektorem o zgodę na zabranie ją poza lokal. Kiedy już ci się uda zadbaj, żeby jej nie znalazł. – powiedziała prawie szeptem
Louis spojrzał na nią ze zdziwieniem. Chciała, żeby ją wywiózł? Nie mógł tego zrobić. To wszystko wydawało mu się bez sensu.
- Nie mogę tak tego załatwić. Powiedz mi, ile jeszcze zostało jej długu? – wpadł na ciekawy pomysł
- Nie wiem, ale niewiele. Takie rzeczy wie tylko Hektor, ale co chcesz zrobić? – spojrzała badawczo
- Spłacić jej pożyczkę. Nie oszukujmy się, mi to nie zrobi różnicy, a dla niej to oznacza wolność. Jest Hektor? – zapytał bezpośrednio
- Nie rób tego. Ona cię znienawidzi. Nie pozwoli na to. Jest zbyt dumna żeby się zgodzić. – ostrzegała
- Wiem, dlatego mi pomożesz. – spojrzał z cwaniackim uśmiechem
Po obgadaniu szczegółów udał się do pokoju, w którym znajdował się Hektor. Chciał zredukować dług Jennifer. Mógł sobie na to pozwolić. Niektórzy cały czas kupują nowy samochód, a niektórzy pomagają innym. On należał do tych drugich. Tak jak myślał Hektor nie robił problemów. Chciał się pozbyć Jennifer jak najszybciej. Doprowadzała go do szału. Trzymał ją tu tylko ze względu na swoje pieniądze. Stwierdził jednak, że pieniądze chce dostać co tydzień. Tak było mu łatwiej. Lou nie do końca zrozumiał dlaczego, ale zgodził się. Po pomyślnym obrocie sytuacji udał się do pokoju, żeby obudzić Jenni. Mary wcześniej spakowała jej rzeczy i zaniosła do samochodu Lou. On sam musiał idealnie skłamać. Kiedy wszedł do pokoju dziewczyny nie spała już. Siedziała na brzegu łóżka. Kiedy zobaczyła chłopaka w drzwiach od razu spojrzała na zegarek. Była dopiero 9:30. Dopiero wstała i nie wyglądała najlepiej.
- Co ty tu do cholery robisz? – zmierzyła go spojrzeniem
- Dziś zabieram cię poza ten zawszawiony lokal. Hektor nie robił problemów. Dziś mamy spotkanie w terenie. Zbieraj się. – oznajmił uśmiechnięty mając nadzieję, że się zgodzi
- Nie masz ciekawszych zajęć? Myślę, że znalazłoby się kilka rzeczy wartych zrobienia i na pewno nie byłoby to spędzanie czasu ze mną. – spojrzała krytycznie
- Nie marudź, przebieraj się i jedziemy. Czekam na dole.
Kiedy zszedł na dół odetchnął z ulgą. Połknęła haczyk. Tylko co będzie kiedy zaparkują pod domem 1D i dowie się, że zostanie tu? Będzie wściekła, na pewno. Po dziesięciu minutach zeszła na dół. Wyglądała obłędnie. Pomyśleć, że wystroiła się tak na spotkanie z nim. Coś niewiarygodnego. Kiedy ujrzała dziwną minę chłopaka uśmiechnęła się w duchu. Widocznie podobał mu się jej dzisiejszy strój. Nic wielkiego, a jednak. Ubrała czarne, obcisłe rurki i biała, luźną bluzkę. Do tego zostawiła rozpuszczone włosy i zrobiła lekki makijaż. Wszystko pasowało. Kiedy już znalazła się obok niego ruszyli do samochodu. Droga minęła im szybko. Jennifer była ciekawa gdzie jadą, ale nie wypytywała. Po dziesięciu minutach ujrzała wielki, piękny dom, choć wyglądał jak jakiś dworek, a raczej dwór. Spojrzała na niego pytająco. Louis nic nie mówił. Zaparkował i wyciągnął z bagażnika jej rzeczy. Nie wiedziała co się dzieje. Domagała się wyjaśnień.
- Od tej pory nie jesteś już częścią Paradise i moja w tym głowa żeby tak zostało. – poinformował krótko
Powoli analizowała jego słowa. Kiedy dotarło do niej co zrobił wściekła się. Zaczęła krzyczeć i wyzywać. Louis starał się ją uspokoić, ale nie dawał rady. Kiedy skierowała się w kierunku bramy wyjściowej stwierdził, że nie ma wyjścia. Dogonił ją i bez pytania przerzucił ją sobie przez ramię niczym Shrek Fionę. Wyrywała się i machała nogami, ale niestety bez skutku. Kiedy postawił ją w holu tego wspaniałego domu usłyszał wiązankę wyzwisk pod swoim adresem oraz oznaki wszelkiego buntu i sprzeciwu.
- Teraz przegiąłeś pałę Tomlinson. 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No ładnie Wam poszło z komentarzami jak widzę :D
Rozdział taki se, mógłby być lepszy, ale mnie poganialiście xd
Agata, masz swoją bohaterkę :D
Następny rozdział jak będzie hmmm.. 30 komentarzy :d Dacie radę :D 
+ Dzisiejsze rozkminy z Nikolą i faza z Wiolą są mega <3 
++ W życiu prywatnym nie jest najlepiej, więc nie krzyczcie na mnie za literówki.
+++ Kocham te "słabe" i "średnie" bez komentarza. Rozumiem, że komuś może się nie podobać, ale bez jaj, możecie rozwinąć co Wam się nie podoba? 
Love! Mrs. Tomlinson

41 komentarzy:

 1. Jesteś beznadziejna. nie umiesz pisać. Jak Ci się nudzi to sobie pamiętnik załóż i tam pisz takie głupoty bo to do niczego się nie nadaje! Głupia nastolatka z głupim zaburzeniem własnej wartości która musi sie dowartościować w necie. lepiej to sobie odpuść.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziecko drogie jak się nie znasz to nie komentuj. Rozdział jest zajebisty tak samo jak autorka. Ma talent do pisania więc się lepiej od niej odwal. To zdania "Głupia nastolatka z głupim zaburzeniem własnej wartości która musi sie dowartościować w necie" raczej opisuje ciebie niż ją. Jesteś po prostu zazdrosny/zazdrosna i tyle.

   Usuń
  2. O odezwała się!! ogarnij się dziewczynko! to jest jej zdanie, ma do tego prawo- tak jak ty!! Także komentuj sobie tam poniżej. I nie zwracaj uwagi na inne komentarze! Też mam swoje zdanie na temat tego ,,swietnego,, anonima... ale zostawie to dla siebie!!

   Usuń
  3. Weź się zamknij!A jak ci się niepodoba to nie komentuj!!!Dziewczyna ma talent a ty jesteś zazdrosna!!!

   Usuń
  4. spokój dzieci!! nie publicznie!!Nie obrażaj tu nikogo, nie każ się zamykać!! chcecie sobie popisać to nie tutaj,nie pod rozdziałem!! Normalni chcą sobie tutaj poczytać i napisać ładny komentarz o talencie autorki :)Ogar ludzie, ogar!!! tylko bez przypałów xD no to weźcie się za siebie! A jak tam coś komuś nie pasuje, to niech sobie swój blog założy i niech zobaczy jakie to trudne, a swoje zbędne komentarze zostawi dla siebie!!! żal!
   Dziękuje bardzo!! i tu ma być spokój ;p
   Agaa :)

   Usuń
  5. Drogi anonimku jakbyś zobaczył/zobaczyła jej drugie,już skonczone opowiadanie to byś sie przewrócił ;p. Ta dziewczyna ma naprawdę wielki talent,którego jej zazdroszczę :) .Wiem,że każdy ma swoje zdanie,ale krew mnie zalewa jak piszesz o niej "głupia nastolatka" lub "jesteś beznadziejna" .Nawet jeśli ktoś nie miałby talentu,to nie nalezy wyzywać go od głupich. A ta dziewczyna ma WIELKI talent .:)
   Kasia.

   Usuń
  6. Ej obczajcie co się dzieje!! jeden zły anonim o tym blogu, i juz tyle obrońców!! gratuluje nam :) Widzisz autorko bloga!!!! Jak my cie bronimy!!!!
   Zgadzam się z Kasią :)
   Agaa :)

   Usuń
 2. O KURWA.
  Morda mi się cieszyła przez cały czas, gdy czytałam ten rozdział. :D
  Dziękuję Ci za tak cudowne przedstawienie mnie, haha. Jestem spełniona. XD
  Chociaż w Twoim opowiadaniu mogę być dziewczyną Harrego. *_*
  A ROZDZIAŁ ZAJEBISTY I SOBIE NIE WKRĘCAJ. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hahaha. Zajebisty rozdział. 'Przerzucił ją sobie przez ramię niczym Shrek Fionę' rozwaliło mnie :D Chcę następny *_*

  OdpowiedzUsuń
 4. hahah, świetny jak zawsze♥ 'Przerzucił ją sobie przez ramię niczym Shrek Fionę' :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Hahah 'Przerzucił ją sobie przez ramię niczym Shrek Fionę' Rozwaliło mnie...wgl ja chcę nowy rozdział,rozumiesz?!
  Ach mam nadzieję,że coś będzie między Jenn a Lou <33
  Zapraszam na http://iloveyouforever-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny rozdział :) Kocham cię...czytałam wiele blogów ale twoje są najlepsze :) Czekam na następny :D

  OdpowiedzUsuń
 7. super,super i jeszcze raz super ten blog jest świetny i nie mogę sie doczekac następnego rozdziału :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Hah świetny !!!
  Wreście jej pomógł :p Oby tylko została :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Rozdział wspaniały. Fajnie, że jej pomógł. Już nie mogę się doczekać następnego rozdziału. Czekam na nexta.

  OdpowiedzUsuń
 10. nareszcie opuściła ten klub ...! haha nieźle Lou sobie wymyślił to jej ,,porwanie'' ... bosko ! już nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału ! I lOvE iT <3

  ps. to ja anka970421 teraz komentuje jako namaxarozowa :P

  OdpowiedzUsuń
 11. No nareszcie Louis jej pomógł, mam nadzieje, ze będą razem <333

  OdpowiedzUsuń
 12. http://larrystylinsonlove.blog.onet.pl/ Zapraszam na swój blog o Larrym Stylinsonie : ) Twoja sztuka pisarska jest czymś niesamowitym ! Dlatego po boku mojego bloga polecam cię . Jesteś wspaniałą autorką . Tamtego bloga czytałam od początku i ciężko było mi się z nim rozstać ,ale ten jest równie dobry !

  OdpowiedzUsuń
 13. Zakochałam się w tym, tak. XD <3

  OdpowiedzUsuń
 14. OH MY FUCKING GOD. Tyle mogę ci powiedzieć.
  Ta historia jest po prostu OBŁĘDNA! Z każdym kolejnym rozdziałem chcę więcej ;o Końcówka mi się chyba najbardziej podoba :)
  Teraz mam przed oczami Agę i jej zaciesz na mordce, że jest laską Hazzy ahahah ;p Pisz szybko kolejny!
  Buziaki ;*
  [save-your-heart-tonight.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 15. nie ogarniam ludzi ktorzy cie hejtuja bo blog na serio jest niesamowity

  OdpowiedzUsuń
 16. zajebisty jak zwykle <333! Mrs_Tomlinson jesteś super :D

  ahhah uwielbiam dzisiejszą rozmowę z tobą! :D
  pozdrów mamę....xDDDDDDDd

  OdpowiedzUsuń
 17. szał jest, staniki latają! :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Świetne too :D
  Czekam na kolejny ;pp ;*

  OdpowiedzUsuń
 19. wspanialy rożdział..bardzo sie ucieszyam jak zobaczyłam ze dodałaś nowy :)czekam na kolejny :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Super blog.Kocham go!

  OdpowiedzUsuń
 21. Świetne czekam na kolejny :-D <3

  OdpowiedzUsuń
 22. Zajefajny blog.

  OdpowiedzUsuń
 23. boski jak każdy, dodaj nexta jak najszybciej plisssss...

  OdpowiedzUsuń
 24. Super blog.Zapraszam fo siebie: www.onethingoneheart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Super opowiadanie:D
  Kiedy nowy rozdział?
  Zapraszam do siebie http://myworldonedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Hahahahah "przerzucił ją sobie przez ramię niczym Shrek Fionę" taki miałam uśmiech powiekszony o 4 razy 'C:' czytając.Jesteś świetna,masz talent dziewczyno!Opowiadanie bardo mi się podoba,tak jak i poprzednie twojego autorstwa ;) Po prostu wspaniałe cieszę się,iz to właśnie Louisa wybrałaś na takiego troszkę jakby głównego bohatera.Widziałam tylko kilka opowiadan włąsnie z nim i cieszę się,że go tu umieściłaś .Nie spotkałąm się z tak WYJĄTKOWĄ historią ;)
  Natti ;P

  OdpowiedzUsuń
 27. Jest świetnie.. Oczywiście jak zawsze .. Tego co piszesz nie można opisać jednym słowem typu: "Dobre" .. Po pierwsze dlatego, że "DOBRE" to za mało powiedziane. To jest niesamowite ;D Uwielbiam Twoje blogi ;) chciałabym kiedyś pisać jak Ty, ale to raczej nigdy się nie uda ;( uwierz wiele blogerek marzy , żeby ich blogi zdobyły taką , no nie wiem popularność ? Chyba tak to można nazwać.. To jest pierwszy blog o Louisie, który czytam ;D Chciałabym poznać dalsze losy Jennifer i Louisa ;D Chciałabym też dowiedzieć się czy myślałaś o założeniu jeszcze jednego bloga o Ziallu ? xD Zapraszam do mnie i-cant-ever-be-brave.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 28. Łuhuhuhhuhu Louis przegiął pałę ! Hahaha, nie na serio podoba mi się to jak piszesz, to jest całkiem inne. Nie mogę się doczekać jak Jenn poradzi sobie w jednym domu z 1D: ) CZEKAM ♥

  OdpowiedzUsuń
 29. świetny blog dawaj nexta

  OdpowiedzUsuń
 30. weś szybciej dodaj bo ja umrę z ciekawości
  zapraszam do mnie http://dusiaa-loseall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń